fiyatları

Panjur Fiyatı Hesaplama

Ev veya iş yerinize panjur yaptırmaya karar verdiniz. Firmalarla görüşmeden üç aşağı beş yukarı panjurum ne kadar tutar başıma ne kadar taş düşecek bilmek istiyorsanız doğru yerdeniz.

Panjur fiyatı hesaplama yöntemleri birden fazla en bilindik olan panjur m2 hesabı yapmaktır. Panjur yapılacak alanın en ve boy ölçüsünü alın ve birbiri ile çarpın. Örnek eni 100cm x 200 cm boyu olan bir alanın m2’si 2 metrekaredir. 2 metrekare yi birim fiyatı ile çarptığınızda panjurunuzun fiyatı ortaya çıkar.

Net panjur fiyatınızın öğrenmek istiyorsanız. Yapmanız gereken bize fiyat sor sayfamızdan ulaşarak panjurunuzun maliyetlerini net olarak öğrenebilirsiniz. İster bize whatsapp hattından veya panjur fiyat formunu doldurak panjur fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Motorlu Panjur Fiyatları

Motorlu panjur fiyatları hakkında net bir fiyat bilgisini yazarak veya bir fiyat listesi hazırlamak nerede ise imkansızdır. Birçok internet sitesinde fiyatlar yazılmakta ama hiç biri gerçeği yansıtmamaktadır. Motorlu panjur fiyatları hakkında bilgi almak için web sitemizdeki fiyat sor sayfamızı ziyaret ederek detaylı ve net fiyatlar alabilirsiniz. Devamını oku

Otomatik Panjur Fiyatları

Motorlu Panjur FiyatlarıGenelde müşterilerimiz otomatik panjur fiyatlarını “m2” olarak hesaplandığını düşünürler. Otomatik panjur sistemlerin fiyatları “m2” değil metretül  olarak hesaplanır. Kullanılan malzemeler hesaplanarak bir fiyat çalışması yapılır. Panjur üretici firma olarak otomatik panjur fiyatları veya fiyat listesini özel olarak hazırlanmış panjur fiyat hesaplama programı ile net fiyatları çıkarırız. Devamını oku

Panjur Fiyatları 2017

2017 yılı rekor zamları ve dolar ve euro’nun rekor artışlarından dolayı ciddi bir zam yılı olarak damgasını vurdu. Panjurfiyat.com olarak ürün ve malzemelere yansıyan zamları son kullanıcı olan müşterilerimize elimizden geldiğince yansıtmadan fiyatlarımızı revize ettik.

Manuel Klasik Panjur Fiyatları 2017


Devamını oku

Manuel Panjur Fiyat Hesaplama

Manuel panjur bir diğer adıyla klasik panjur modellerin fiyat hesaplaması m2 olarak yapılır. Manuel panjur fiyatlarını hesaplamak için öncelikle uygulama yapılacak pencere veya balkonun en ve boy ölçülerini almanız gerekir.

Yandaki resimdeki gibi ölçüleri alarak bir kağıda yazın. Aldığınız yükselik ölçüsüne 60 cm pano farkını ekleyin ve enxboy= m2 olarak çıkarın.

Klasik panjurlarda yükseliğe pano farkının eklenme sebebi, dış kısımdaki kutuya 20 cm’lik 3 adet pano yapılır. Yükselik hesabına pano ekleyerek pano için giden malzemede hesaplanmış olur. Devamını oku