Panjur Fiyatı Hesaplama

Panjur Fiyatı Hesaplama

Ev veya iş yerinize panjur yaptırmaya karar verdiniz. Firmalarla görüşmeden üç aşağı beş yukarı panjurum ne kadar tutar başıma ne kadar taş düşecek bilmek istiyorsanız doğru yerdeniz.

Panjur fiyatı hesaplama yöntemleri birden fazla en bilindik olan panjur m2 hesabı yapmaktır. Panjur yapılacak alanın en ve boy ölçüsünü alın ve birbiri ile çarpın. Örnek eni 100cm x 200 cm boyu olan bir alanın m2’si 2 metrekaredir. 2 metrekare yi birim fiyatı ile çarptığınızda panjurunuzun fiyatı ortaya çıkar.

Net panjur fiyatınızın öğrenmek istiyorsanız. Yapmanız gereken bize fiyat sor sayfamızdan ulaşarak panjurunuzun maliyetlerini net olarak öğrenebilirsiniz. İster bize whatsapp hattından veya panjur fiyat formunu doldurak panjur fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Panjur Uzmanı

Panjur Uzmanı
administrator

Panjurcu ekibimiz, profesyonel ve ehil ustalardan oluşmaktaktadır. Teslim edilen ürünleri uzun ömürlü kullanmanın püf noktalarını öğrenmek ve bilgi almak için müşteri danışmalarımız size destek vermektedir.

2 yorum

Müjdat TaşlıYayın tarihi3:49 pm - May 17, 2018

Yükseklik 2.10 Genişlik 3.30
Otomatik ve 2 kanat olacak
Balkon için düşünüyoruz..
Fiyat nedir acil.

Panjur UzmanıYayın tarihi6:46 am - Tem 23, 2018

Müjdat bey kumandalı mı? Butonlu mu? Otomatik panjur rengi ne olacak gibi bilgileri ve panjur fiyatları hakkında bilgi almak için fiyati sor bölümünden ulaşarak net olarak fiyatları hakkında bilgilendirelim.

Bir cevap yazın

Solve : *
15 × 22 =