Panjur Modelleri

Panjur Modelleri

Panjur modelleri, günümüzde birçok istek ve talebe göre cevap verebilmektedir. Renk, özellik ve güvenlik bakımından bir çok alternatif panjur ürünleri sunabilmektedir.

Panjur Modelleri

Klasik İpli Panjur Modeli

Klasik ipli panjur sistemleri hala günümüzde kullanılan plastik lamelli, öne doğru makas sistemi ile açılabilen en eski panjur modelidir. Uygun ve ekonomiktir.

Modern İpli Panjur Modeli

Modern ipli panjur sistemleri dış kutusu paslanmaz saçtan olup, lamelleri alüminyum ve ip sistemi bilyalı olan yeni tip panjur modelidir. Makas sistemleri ile öne açılır olarak üretilebilir.

Monoblok Panjur Modeli

Monoblok panjur pvc pencereye entegreli gizli kutu sistemi ile montajlanır. Pencere sistemi ile bütün olan monoblok panjur modeli motorlu ve ipli olarak üretilebilir.

Garaj Kapısı Otomatik Panjur Modeli

Garaj kapı modellerimiz uzaktan kumandalı ve sensörlüdür. Sensör olası kazaları önlemek amaçlıdır. Paslanmaz saçtan kutusu, güçlü motor yapısı ve kalın alüminyum lamellerden oluşur.

Modern Balkon Kapama Panjur Modeli

Modern balkon kapama estetik ve kullanım açısından kolaylık sağlar. Lamelleri alüminyum ve kutuları paslanmaz saçtan yapılılır. Öne doğru makas sistemi ile açılabilir.

Otomatik Panjur Modeli

Otomatik panjur sistemleri ev pencerelerinize uygulanan kumandalı veya butonla kumanda edilir. Güvenlikli ve alüminyum lamellerden oluşur. Hırsızlara karşı caydırıcılık sağlar.

Mağaza Kepenk Modeli

Mağaza kepenk modellerimiz istenilen modellerden üretilebilir. Güvenlikli ve rediktörlüdür. Elektrik kesintilerinde elle manuel açılma özelliği mevcuttur.

Depo Kepenk Modeli

Depo ve benzeri alanlar için güvenlikli panjur modelimizdir. Ektrüzyonlu lamellerden üretilir. Kalın ve hırsızlara karşı caydırıcılık sağlar. Rediktörlü motor sistemi ile elektrik kesintilerinde elle manuel olarak açılır veya kapatılabilir.

Panjur modellerimiz hakkında bilgi almak veya panjur fiyatlarını öğrenmek için fiyat sor sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Panjur Uzmanı

Panjur Uzmanı
administrator

Panjurcu ekibimiz, profesyonel ve ehil ustalardan oluşmaktaktadır. Teslim edilen ürünleri uzun ömürlü kullanmanın püf noktalarını öğrenmek ve bilgi almak için müşteri danışmalarımız size destek vermektedir.

Bir cevap yazın

Solve : *
3 + 2 =