Panjur Tamiri

Yapılan her tamir işlemi ve servis hizmetleri, değişen tüm yedek parçalar, 1 yıl garanti kapsamındadır. Garanti süresi ve belgeleri sizlere verilen servis formuyla onaylanır.
Teknik tamir servis ekibimiz, profesyonel ve ehil ustalardan oluşmaktaktadır. Arıza ve tamir servisimiz hakkında ve ürünleri uzun ömürlü kullanmanın püf noktaları hakkında bilgi almak için müşteri danışmalarımız destek verecektir.

Pimapen panjur tamiri, size bir telefon kadar yakın. Bizin arayın sizlere en kısa sürede teknik servis ekibimizi yönledirelim. Uzman ustalarımız kalıcı çözümler sunarak müşteri memnuniyetine önem verir.

  Değişen tüm parça ve tamir hizmetlerimiz 1 yıl garantilidir. Değişen tüm parçalar müşterilerimize verilen servis formuyla 1 yıl yedek parça garantisi altına alınır
 
Tüm müşterilerimize ücretsiz telefon desteği ile, arızalı tüm ürünleriniz için arıza sebepleri, neden kaynaklandığı hakkında detay bilgi alabilir, ürünleri kullanımı ve çözümler için müşteri danışma hattımızdan faydalanabilirsiniz.
Tamir, bakım ve yedek parça işlemleri için tonlarca para ödemenize gerek yok, pimapenpanjurtamiri.com ekonomik servis ücretleri ve uygun tamir fiyatlarıyla bütçenize katkı sağlar.